ZIMA 2018/2019

Tahle zima pro Vás bude nezapomenutelná! Chcete se naučit na lyžích, na prkně vyzkoušet skialpy nebo zdolávat kopce na sněžnicích, tak se pojďte domluvit. Mám stovky odučených hodin na svahu a nakonec jsem zlomil každého, aby se nebál udělat oblouček, ty to také dokážeš.


ZIMNÍ TURISTIKA Sněžnice, skialpy

Sněžnice i skialpy jsou vynikající dopravní prostředek a nejen to. Dá se díky nim poznávat zasněžená příroda jinak nepřístupná. Díky zvětšení plochy pomocí sněžnic nebo lyží se neboříte do sněhu a pohodlně se můžete kochat výhledy, zažít trochu dobrodružství, zlepšit fyzickou kondici a mít skvělý zážitek. To už stojí za vyzkoušení co myslíte?

 

 

 

 

 

LYŽAŘSKÝ A SNB INSTRUKTOR           Školy, rodiny, firmy

Doba ušlapávání  svahu a dvoumetrové lyže jsou dávno pryč.  Zakrojení hran do upravené sjezdovky se Vám dostane rychle pod kůži a nebudete chtít dělat už nic jiného. V každé jízdě objevíte kousek návodu na ovládání vašich lyží nebo snowboardu. Aby jste zvládali jízdy bezpečně a měli více radosti než vzteku z pádu je lepší si nechat poradit od někoho kdo už si tím prošel. Společně to zvládneme!

 

 

 

 

HLAVNÍ STRANA