Kurzy skalního lezení

Aby jste na svoji první zdolanou skálu vzpomínali s úsměvem na tváři. Nerosilo se Vám čelo při vzpomínkách na první skalní výstup a byly vždy v maximálním bezpečí. Proto Vám nabízím kurzy skalního lezení jak pro začátečníky tak i zkušené.

Stačí si jen vybrat:

  • Zážitkové lezení

Jednodenní lezecký kurz  je určen především pro začátečníky. Kteří chtějí zkusit nový sport, nebo zažít nevšední zážitek a zatím nepřemýšlí o tom že chtějí lézt na skalách samostatně.

Teorii omezíme pouze na nejnutnější a celý kurz bude o tom si pořádně zalézt pod dohledem instruktora skalního lezení MŠMT.

V ceně jsou zahrnuty služby instruktorů a zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro výuku.

  • Seznamovací kurz lezení

Jednodenní lezecký kurz je určen pro začátečníky, kteří se ale chtějí dozvědět něco nového a pokračovat v lezení na skále samostatně. Kurz je vstupenkou ke skalnímu lezení. Za jeden den z Vás horolezce neuděláme, ale seznámíme z Vás jak se leze na skále a o čem to vlastně je. Dozvíte se tolik teorie kolik budete chtít.

V ceně jsou zahrnuty služby instruktorů a zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro výuku.

  • Kurz samostatný skalkař

Nebudeme si namlouvat, že u nás v Česku máme vysoké skalní stěny a o to víc si vážíme každé skalky. I na skále vysoké 15 m se dají předvést úctyhodné sportovní výkony a zažít krásné okamžiky. Nejprve je potřeba se však naučit teorii. Kurz je určen pro lezce, kteří mají alespoň základní zkušenosti s lezením na umělé stěně a chtějí začít lézt po skalách. Délka kurzu jsou dva dny po sobě. Případný nocleh v blízkosti skal je řešen po domluvě a není součástí ceny. Po absolvování kurzu jsou lezci schopni samostatně lézt jednodélkové cesty na skále.  V případě že o tento kurz mají zájem úplně začátečníci je doporučen jeden kurz lezení na umělé stěně.

V ceně jsou zahrnuty služby instruktorů a zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro výuku.

CENÍK KURZŮ ceny jsou uvedeny za 1 osobu.

Typ kurzu 2–3 os. 4–5 os. 6 a více
Zážitkový 950 Kč 750 650
Seznamovací   950 Kč 750 650
Samostatný skalkař 1990 Kč 1850 1650

Termín kurzů po vzájemné domluvě.

Jméno a Příjmení
Vyberte typ kurzu o který máte zájem
Diváky nepočítáme, ale mohou Vás doprovodit 🙂
Vyrážím z Brna, můžeme se domluvit na společné dopravě.
Na vše co Vám není jasné se zeptejte.