Pevnost Baldyard

Týmová soutěž ve stylu Pevnosti Boyard

U televize říkáš, že to zvládneš? Tak dej dohromady tým a pojďte to zkusit na živo!

Motivační hra, která prověří všechny vaše schopnosti a dovednosti. Soutěží se v týmech a Vaším úkolem bude stejně jako v Pevnosti Boyard obcházet různá stanoviště, na kterých se budete snažit získat co nejvíce bodů během časového limitu. Na aktivitách se vždy potkáte s jiným týmem, proto nebudete překonávat jen sami sebe, ale i soupeře, to dodává celému průběhu hry na adrenalinu. Na většině aktivit bude rozhodovat Vaše touha po vítězství a týmová spolupráce.

Začátek akce v 10:00, předpokládaný konec akce v 16:00. V poledne bude pauza na oběd a občerstvení.

  • SOUTĚŽÍ SE V 4 AŽ 7 ČLENNÝCH DRUŽSTVECH
  • CELKEM NA VÁS ČEKÁ 12 DISCIPLÍN
  • ZÁKLADEM JE PESTROST AKTIVIT, NIKOLIV FYZICKÁ KONDICE
  • PRO VÍTĚZE JSOU NACHYSTÁNY HODNOTNÉ CENY

CENA STARTOVNÉHO  JE 2500 Kč ZA TÝM MAX. 7 os. V TÝMU.

Malá ochutnávka toho, co Vás čeká:

Tajemná věž: Čeká na Vás mnich Viktor a jeho tajemné hádanky, které Vám položí ve své vysoké věži. Pokud budete vědět správnou odpoveď dříve než soupeř, získáváte bod pro svůj tým.

Hlavolam: Před Vámi je spousta dřevěných malých dílů a je jen na Vás, jestli dokážete poskládat požadovaný obrazec rychleji než soupeř a získáte drahocenné body.

Barevné kuličky: Dobrá paměť je v téhle aktivitě výhodou. Zapamatujte si rozestavení barevných políček podle zadání a poté zkuste složit obrazec po paměti co nejpřesněji.

Labyrint: Myslíte, že máte dobrou koordinaci pohybu? To zjistíte na našem originálním labyrintu. Projet kuličkou vyznačenou trasu se zdá jednoduché, ale na cestě je nachystáno plno překážek.

Truhla: Plná havěti a všelijakých předmětů. Vy se nesmíte nechat rozptýlit a snažit se najít v téhle velké truhle klíče, za které dostanete body do celkového hodnocení.

Budeme se na Vás těšit!

HLAVNÍ STRÁNKA