Originální hry

Rádi zkoušíte nové věci?

 

Hry a pomůcky jsou naší výrobou a hodí se jak na firemní akce, dětské dny, tak i do škol. Rozvíjí spolupráci, komunikaci a důvěru mezi účastníky.

Nabízím možnost vyzkoušení těchto originálních her přímo na Vaší akci nebo ve škole v hodině TV nebo družině. Hry jsou zábavné pro děti i dospělé, možnost různých variant obtížnosti.

 

Hra na hraně: vaším úkolem je zvednout desku za popruhy a pomocí naklánění desky ovládat kouli, která se musí dostat z jedné strany desky na druhou. Bez dobré domluvy a spolupráce tento úkol nezvládnete.

Key Block: podle zadání budou před Vámi rozmístěny segmenty s dřevy a klíč, Vaším úkolem bude doskládat segmenty s puky. Celkově hra nabízí 65 variant se čtyřmi stupni obtížnosti.

Třicetpětka: velice známá hra, posouvání čtverečků s čísly do správné pozice – jen ve větším měřítku pro více hráčů. Trpělivost u této hry přináší úspěch.

Labyrint: myslíte, že máte dobrou koordinaci pohybu? To zjistíte na našem originálním labyrintu. Projet kuličkou vyznačenou trasu se zdá jednoduché, ale na cestě je nachystáno plno překážek.

Ariadnina nit: spletitý drát plný zatáček a navlečené očko na něm. Dokážete s chladnou hlavou a pevnou rukou dostat drátěné očko z jedné strany na druhou, aniž byste se dotkli?

Hlavolam: před Vámi je spousta dřevěných malých dílů, je jen na Vás, zda dokážete poskládat požadovaný obrazec.

Dotaz, objednávka, nezávazná poptávka atd.