Lezení na umělé stěně

 

Lezení je jednou ze základních dovedností člověka stejně jako chůze nebo běh. Proto je vhodné pro každého skoro v každém věku.  Většina začátečníků mé obavy, že nikam nevylezou nebo se budou bát výšky, ale vše jsou jen zbytečné obavy. Lezení na umělé stěně není žádná věda a můžete ho vyzkoušet už třeba zítra.

Stačí si jen vybrat:

  • Lezení na zkoušku 

Dvouhodinový kurz je určen především pro nováčky, kteří si chtějí vyzkoušet lezení. Teorie je omezena na minimum, za to je kladen důraz na zážitek. Nepotřebujete žádné zkušenosti ani vybavení, jediné co potřebujete je sportovní oblečení.

  • Metodický kurz

Dvouhodinový kurz je určen pro ty, kteří už mají nějaké zkušenosti s lezením, ale nejsou si úplně jisti při jištění nebo při lezení na prvního a atd. Je lepší si najmout na dvě hodiny instruktora, který Vás naučí vše správně a moderně, než zbytečně riskovat svoje nebo kamarádovo zdraví.

  • Kurz samostatný lezec

Kurz probíhá třikrát v délce dvou hodin. Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí bezpečně lézt samostatně na umělé lezecké stěně. Naučíte se správně jistit, lézt na prvního, provádět partnerskou kontrolu, základní lezeckou techniku a mnohem více.

Kurzy jsou určen pro 1 – 6 osoby. Na lezení je ideální sudý počet, ale není to podmínkou.

V ceně kurzu jsou zahrnuty služby instruktora. Cena nezahrnuje vstup na umělou stěnu a půjčení vybavení. Na většinu stěn lze uhradit vstup např. kartou MultiSport.  Kurzy probíhají na umělých stěnách v Brně.

CENÍK KURZŮ ceny jsou uvedeny za 1 osobu/ kurz

Typ kurzu 1 os. 2 os. 3 a více osob
Lezení na zkoušku 500 Kč 250 Kč 200 Kč
Metodický kurz 500 Kč 250 Kč 200 Kč
Samostatný lezec 1500 Kč 1500 Kč Od 1800 Kč

Termín kurzů po vzájemné domluvě.

Jméno a příjmení
Na vše co Vám není jasné se zeptejte.

Hlavní stránka