HOROLEZECTVÍ

Horolezci, horolezkyně, horolezčata polezte na skálu co je hodně špičatá. Sportovní lezení na umělých stěnách i skalách je nevšední zážitek pro všechny nováčky. Vstoupit do světa lezení bez zkušeností, není žádná sranda. Proto Vám rád pomohu a poradím.

Pokud je lezení pro Vás úplně novým sportem, určitě bude lepší nejprve vyrazit na umělou lezeckou stěnu. Lezení na skalách je další možnost jak rozšířit svůj sportovní život o nového zážitky.


LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

Přitahují Vás výšky, nebo z nich máte respekt, ale chcete se překonat. V obou případech je ideální volba vyrazit na lezeckou stěnu. V poslední době sportovní lezení je velice oblíbeným sportem, při kterém posílíte celé tělo a pročistíte hlavu. Jelikož při lezení je zapotřebí zapojit nejen tělo, ale i mysl.

 

 

 

SKALNÍ LEZENÍ

Aby jste na svoji první zdolanou skálu vzpomínali s úsměvem na tváři. Nerosilo se Vám čelo při vzpomínkách na první skalní výstup a byly vždy v maximálním bezpečí. Proto Vám nabízím kurzy skalního lezení jak pro začátečníky tak i pro pokročilé.

 

 

 

 

ZAČÁTKY LEZENÍ NA STĚNĚ A SKÁLE VIDEO

Moje metodická videa, která pomohla nejednomu začínajícímu lezci, aby se v pořádku vrátil domů. Doufám, že se budou líbit i Vám.

 

 

 

 

HLAVNÍ STRÁNKA